Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76787
Stary 03.02.2017, 20:22
Generalnie wszystkie ruchy transferowe na pierwszy rzut oka, na duży plus. Co do Mójty to nie ma co owijać w bawełnę, był słaby, niech idzie gdzie jego miejsce i powodzenia w dalszej "karierze".

Brozio według mnie ze Stiliciem może trochu nastrzelać w rundzie wiosennej. Jak dalej nic specjalnie nie wpadnie, to raczej poprawy już nie będzie i też może być to ostatnia runda w jego wykonaniu.

Czas leci bardzo szybko,co raz mniej zostaje nazwisko naprawdę, które kojarzyły się z Wisłą od lat.
Ważne, żeby nie pogubić proporcji i szukać tez młodych w Polsce, dla których dalej jesteśmy topową marką.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując