|
Generalnie wszystkie ruchy transferowe na pierwszy rzut oka, na duży plus. Co do Mójty to nie ma co owijać w bawełnę, był słaby, niech idzie gdzie jego miejsce i powodzenia w dalszej "karierze".
Brozio według mnie ze Stiliciem może trochu nastrzelać w rundzie wiosennej. Jak dalej nic specjalnie nie wpadnie, to raczej poprawy już nie będzie i też może być to ostatnia runda w jego wykonaniu.
Czas leci bardzo szybko,co raz mniej zostaje nazwisko naprawdę, które kojarzyły się z Wisłą od lat.
Ważne, żeby nie pogubić proporcji i szukać tez młodych w Polsce, dla których dalej jesteśmy topową marką.
|