Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76784
Stary 03.02.2017, 20:00
Póki co pod względem proporcji graczy krajowych i zagranicznych nie dzieje się absolutnie nic niepokojącego. Przyszedł Bartkowski i Słomka, do tego Stilić, który zdecydowaną większość kariery grał w Polsce i pod względem językowym a pewnie też i mentalnym jest w pełni zintegrowany.
Wśród nowego zaciągu mamy na razie jedynie Gonzaleza, Lloncha i w perspektywie Videmonta. Trzech zawodników. A odeszło dwóch.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując