|
Jedyny problem z obcokrajowcami jest taki, że mogą gorzej się aklimatyzować. I to w sumie tyle. Można stworzyć świetną drużynę składającą się z 20 obcokrajowców, bez żadnego Polaka. Liczą się parametry piłkarskie i mentalne, a nie narodowość.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|