Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76780
Stary 03.02.2017, 19:50
Cytat:
Gwoli ścisłości Wilk przyszedł miesiąc przed pojawieniem się Valckx'a w Wiśle.
Masz rację, mój błąd....

Cytat:
Stan był zainteresowany pozyskaniem m. in. Baszczyńskiego, Wasilewskiego, Gola, Olkowskiego, Iwańskiego. Jednak Cupiał chciał od razu LM w lecie bez wcześniej planowanych kosztów. Za czasów Holendra była też dobrze rozbudowana siatka scoutingowa, w tym ta odpowiadająca za rejon Polski.
I podobnie się tłumaczył, że Polak jest 2x droższy i miał rację owszem.

Junco działa z Kuźbą i póki co chyba tylko z nim.
Pomimo to odwala kawał dobrej roboty, podobno to Hiszpan wypatrzył Arsenica. Duży talent i materiał na dobrego piłkarza. Póki co nie sprowadza szrotu, czyli zawodników którzy albo grali ogony za granicą albo zdobyli w karierze 1-2 bramki i tyle samo asyst.

Ja jestem zadowolony ale weryfikacji przyjdzie za kilka tygodni, mimo wszystko jednak kierunek napawa optymizmem.
Odpowiedz cytując