krzaq12 napisał(a):

|
Sprowadził jedynie Wilka,
|
Gwoli ścisłości Wilk przyszedł miesiąc przed pojawieniem się Valckx'a w Wiśle.
krzaq12 napisał(a):

|
Junco natomiast równorzędnie monitoruje polski rynek. Pozyskaliśmy jednego z najlepszych zawodników z CLJ, pozyskaliśmy Bartkowskiego, a wcześniej nie wyszło nam z Czerwińskim. To są przecież Polacy. Dajemy szansę młodym biorąc ich na zgrupowanie. Tego w czasach Holendrów nie było.
|
Stan był zainteresowany pozyskaniem m. in. Baszczyńskiego, Wasilewskiego, Gola, Olkowskiego, Iwańskiego. Jednak Cupiał chciał od razu LM w lecie bez wcześniej planowanych kosztów. Za czasów Holendra była też dobrze rozbudowana siatka scoutingowa, w tym ta odpowiadająca za rejon Polski.