Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76777
Stary 03.02.2017, 19:26
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Sprowadził jedynie Wilka,
Gwoli ścisłości Wilk przyszedł miesiąc przed pojawieniem się Valckx'a w Wiśle.
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Junco natomiast równorzędnie monitoruje polski rynek. Pozyskaliśmy jednego z najlepszych zawodników z CLJ, pozyskaliśmy Bartkowskiego, a wcześniej nie wyszło nam z Czerwińskim. To są przecież Polacy. Dajemy szansę młodym biorąc ich na zgrupowanie. Tego w czasach Holendrów nie było.
Stan był zainteresowany pozyskaniem m. in. Baszczyńskiego, Wasilewskiego, Gola, Olkowskiego, Iwańskiego. Jednak Cupiał chciał od razu LM w lecie bez wcześniej planowanych kosztów. Za czasów Holendra była też dobrze rozbudowana siatka scoutingowa, w tym ta odpowiadająca za rejon Polski.
Ostatnio edytowane przez R33 : 03.02.2017 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując