|
Polski rynek jest zepsuty. Zagra jeden z drugim jedna rundę i juz jest lizanie po fiutach przez dziennikarzy i robienie gwiazd. I bardzo dobrze Junco ich olał i szuka za granicą. Kto wie czy za kasę jaka zaoferowaliśmy Mazkowi nie przyjdzie tu Videmont. A piłkarzem gorszym nie jest na pewno (patrząc na doświadczenie i ten filmik to można śmiało zaryzykować ze lepszym).
|