|
Zwróćcie uwagę jak mądrze Junco zarządza tym wszystkim. Valckx niemal całkowicie odciął się od polskiego rynku. Sprowadził jedynie Wilka, oprócz niego przyszła cała gromada zagranicznych zawodników, w tym również kilku znakomitych grajków m. in. Maor, Iliew, czego nie można mu odmówić. To prawda.....
Junco natomiast równorzędnie monitoruje polski rynek. Pozyskaliśmy jednego z najlepszych zawodników z CLJ, pozyskaliśmy Bartkowskiego, a wcześniej nie wyszło nam z Czerwińskim. To są przecież Polacy. Dajemy szansę młodym biorąc ich na zgrupowanie. Tego w czasach Holendrów nie było.
Ktoś pomyślał że należy wypożyczyć Drzazgę bo chłopak potrzebuje gry.
Hiszpan dobrze zarządza tym klubem. Robi wszystko żeby Wisła jak najszybciej wróciła na szczyt.
Tacy zawodnicy jak Stilić, Popović którzy mówią płynnie po polsku nie zachwieją równowagą w szatni, spokojnie.
Petar i Zdenek też z każdym dniem swobodniej się dogadują.
|