regan napisał(a):

Ja nie porownuje do Holendrow, tylko wskazuje na to, ze droga ktora zmierzamy moze miec swoj koniec z takim samym efektem jak za Holendrow czyli z pilkarzami ktorzy beda nas mieli w dupie do tego roszczeniowi i marni. Znowu sie zrobi internazionale a w naszych warunkach to nie przejdzie. To nie Anglia!
Chodzi mi tez o druga rzecz, zeby tez skupic sie na nastepcach generacji Wislakow z krwi i kosci typu Brozek Glowa Sobol Bogus Maly, ktorzy za Wisle dadza sie pokroic i w trudnych chwilach nie zawiodą. Ostatnio ten obszar zaniedbali Holendrzy i teraz takiej generacji juz nie mamy. Trzeba ja stworzyc od nowa, dlatego trzeba stawiac na naszych.
Obcokrajowcow juz wystarczy
|
Dobrze że w międzyczasie kilku wychowanków "umierało" za klub.