Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76762
Stary 03.02.2017, 18:36
Ja pisze o perspektywie. Jak przyszedl Valks to w 1 mieisac tez nie sciagnal 11 obcokrajowcow tylko potrzebne mu byly 2 okienka. Junco w jednym chce sprowadzic 7 a 4 juz zakontraktował, jeszcze ma letnie przed soba.
Nie chce sytuacji z ery Holendrow i bandy najemnikow, dlatego zwracam uwage na pewien aspekt w tym biznesie.
Nie chce znowu donagania sie "wpuszczania mlodych Polakow".

A i jesli faktycznie sciagamy obcokrajowcow pod uzupelnienie to wedlug mnie kompletnie glupia polityka.
Albo sie sciaga sie talent typu Brlek albo lepszego zawodnika typu Stilic, albo wcale.
Uzpelnien mamy w 2, 3 ligach tysiace
Ostatnio edytowane przez regan : 03.02.2017 o godz. 18:41.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując