Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76761
Stary 03.02.2017, 18:36
Nie zgadzam się.

1. Nie podpisujemy odrazu na kilka lat a dajemy ew. opcje.
2. Polo, Brlek, Stilic są już bardzo spolonizowani choćby językowo.
3. Podpisano 2 Polaków, sorry ale mieliśmy tak ważka kadrę że na inne proporcje stać by nas nie było.
Odpowiedz cytując