Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
76761
03.02.2017, 18:36
Nie zgadzam się.
1. Nie podpisujemy odrazu na kilka lat a dajemy ew. opcje.
2. Polo, Brlek, Stilic są już bardzo spolonizowani choćby językowo.
3. Podpisano 2 Polaków, sorry ale mieliśmy tak ważka kadrę że na inne proporcje stać by nas nie było.
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys