krzaq12 napisał(a):

Obecnie w kadrze mamy około 23 zawodników z czego 6 to zawodnicy zagraniczni, Hugo będzie 7 takim piłkarzem.
Zawodnicy zagraniczni stanowią około 31% kadry.
Dobra proporcja wg mnie. Musimy do takiej dążyć, a docelowo ściągać wyłącznie zawodników zagranicznych którzy są o poziom wyżej niż Polacy. Tylko wtedy będą takie transfery tak postrzegane. Oby nowi okazali się wzmocnieniami.
|
W tym okienku przyszedl Chorwat, drugi od czerwca 2 Hiszpanow, Stilic. To 5. Szykuja dwoch to 7. W kadrze mamy Brleka Zdenka Popovicia, czyli 10 nazwisk. Jak dla mnie juz za duzo. Do pelni szczescia btakuje tylko murzyna i muzułmanina.
Zdrowy uklad to polowa z tego.
Zaraz znowu bedziecie krzyczec "wpuscie mlodych Polakow" itp.
Znowu nie bedzie sie z kim utożsamiac, bo nasciagamy najemnikow dla ktorych tylko kasa sie liczy.
Wedlug mnie idziemy w zle proporcje. Takie moje zdanie.