|
[QUOTE=X-Ray;1463362]Zgadzam się, zwłaszcza że Valencia jest bardzo słaby w obronie. Videmont dzięki doświadczeniu na pewno będzie w tym lepszy.
Zwłaszcza że zaplecze we Francji wydaje mi się bardzo defensywna ligą.
A twierdzisz , ze Valencia jest słaby w oboronie bo co? bo widziales bramki które strzelił na mistrzostwach? ile jego meczów widzialeś?
|