Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76747
Stary 03.02.2017, 16:15
[QUOTE=X-Ray;1463362]Zgadzam się, zwłaszcza że Valencia jest bardzo słaby w obronie. Videmont dzięki doświadczeniu na pewno będzie w tym lepszy.

Zwłaszcza że zaplecze we Francji wydaje mi się bardzo defensywna ligą.

A twierdzisz , ze Valencia jest słaby w oboronie bo co? bo widziales bramki które strzelił na mistrzostwach? ile jego meczów widzialeś?
Odpowiedz cytując