nesta napisał(a):

|
Śmiem twierdzić, że Videmont pomoże nam teraz bardziej niż Valencia. Dużo większe doświadczenie w seniorskim futbolu, nie do porównania wręcz.
|
Zgadzam się, zwłaszcza że Valencia jest bardzo słaby w obronie. Videmont dzięki doświadczeniu na pewno będzie w tym lepszy.
Zwłaszcza że zaplecze we Francji wydaje mi się bardzo defensywna ligą.