|
No to chyba jakiś żart, bo Mójta przydatny był jedynie w Podbeskidziu czyli jak strzelał bramki i asystował. Jak skończyły mu się liczby w ofensywie to została tylko słaba defensywa.
Boguski bez liczb, no nie zupełnie. 244 występy w Ekstraklasie 49 goli i 32 asysty.
|