kpn napisał(a):

|
ale co Ty z Mojta tutaj wyjezdzasz i z jego bramki czy asysytami? Koles w obronie nie potrafi grac W OGOLE a to ze zrobi rajd i da asyste czy strzeli gola z karnego nie oznacza, ze jest dobrym obroncą. Jest chvjowy jak nieszczescie i bardzo dobrze ze odszedl. W ogole z.....o, ze jakis klub z eklapy go chcial, ale widac Jankowski, Mojta = Piast. Łosie. Tylko tylko mozna napisac
|
No i co jest nie tak? Przykład piłkarza z liczbami, którego nikt tak na prawdę u nas nie chciał