ashkeczup napisał(a):

Będzie, że się do Mójty znowu czepiam, ale on mi pierwszy na myśl przyszedł. 3 brami w 13 występach to nieźle na lewego obrońce, a chyba nikt z tego forum jakoś na boisku go nie pragnął
|
ale co Ty z Mojta tutaj wyjezdzasz i z jego bramki czy asysytami? Koles w obronie nie potrafi grac W OGOLE a to ze zrobi rajd i da asyste czy strzeli gola z karnego nie oznacza, ze jest dobrym obroncą. Jest chvjowy jak nieszczescie i bardzo dobrze ze odszedl. W ogole z.....o, ze jakis klub z eklapy go chcial, ale widac Jankowski, Mojta = Piast. Łosie. Tylko tylko mozna napisac