Griszka30KR napisał(a):

|
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....
|
Możesz ich z ciekawości wymienić?
Przybyszewski napisał(a):

Mnie tylko zastanawia skad na to wszystko dulary jak przeciez tacy zadluzeni bylismy/jestesmy.
Ciekawe czy wpadnie jakas extra kasa czy to wszystko na kredyt znowu....
Sam spodziewalem sie raczej testow bezrobotnych jak ten Spicic a tutaj goscie ktorzy cos tam graja. Szkoda ze nie wyszlo z tym Czerwinskim bo wydawal sie lepsza opcja niz Bartkowski.
|
Choćby kasa ze sprzedaży Jovicia i Guzmicsa + kasa za piłkarzy którzy wystąpili na Euro2016.