Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76733
Stary 03.02.2017, 14:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....
Możesz ich z ciekawości wymienić?

Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko zastanawia skad na to wszystko dulary jak przeciez tacy zadluzeni bylismy/jestesmy.

Ciekawe czy wpadnie jakas extra kasa czy to wszystko na kredyt znowu....

Sam spodziewalem sie raczej testow bezrobotnych jak ten Spicic a tutaj goscie ktorzy cos tam graja. Szkoda ze nie wyszlo z tym Czerwinskim bo wydawal sie lepsza opcja niz Bartkowski.
Choćby kasa ze sprzedaży Jovicia i Guzmicsa + kasa za piłkarzy którzy wystąpili na Euro2016.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując