Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76732
Stary 03.02.2017, 14:07
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....
Będzie, że się do Mójty znowu czepiam, ale on mi pierwszy na myśl przyszedł. 3 brami w 13 występach to nieźle na lewego obrońce, a chyba nikt z tego forum jakoś na boisku go nie pragnął
Odpowiedz cytując