Griszka30KR napisał(a):

|
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....
|
Będzie, że się do Mójty znowu czepiam, ale on mi pierwszy na myśl przyszedł. 3 brami w 13 występach to nieźle na lewego obrońce, a chyba nikt z tego forum jakoś na boisku go nie pragnął
