Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76731
Stary 03.02.2017, 14:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobre pół roku skrzydłowego i jedna asysta? Może Oni sobie jaja robią bo to ich "Mójta" i chcą sie go pozbyć?
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując