serek.c2 napisał(a):

|
Bardzo dobre pół roku skrzydłowego i jedna asysta? Może Oni sobie jaja robią bo to ich "Mójta" i chcą sie go pozbyć?
|
Znam piłkarzy ,którzy nie zaliczają asyst(choć to jednak ważne na tej pozycji),robią więcej roboty i są bardziej przydatni niż nie jeden ,które takowe zalicza,ale np. z przypadku....