Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76729
Stary 03.02.2017, 13:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Na forum małe zdziwienie, że odchodzi do... Polski, bo ponoć ostatnie pół roku miał bardzo dobre
Bardzo dobre pół roku skrzydłowego i jedna asysta? Może Oni sobie jaja robią bo to ich "Mójta" i chcą sie go pozbyć?
Odpowiedz cytując