|
Mnie tylko zastanawia skad na to wszystko dulary jak przeciez tacy zadluzeni bylismy/jestesmy.
Ciekawe czy wpadnie jakas extra kasa czy to wszystko na kredyt znowu....
Sam spodziewalem sie raczej testow bezrobotnych jak ten Spicic a tutaj goscie ktorzy cos tam graja. Szkoda ze nie wyszlo z tym Czerwinskim bo wydawal sie lepsza opcja niz Bartkowski.
|