Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76724
Stary 03.02.2017, 13:01
d napisał(a):Wyświetl post
Ten Videmont aż za dobrze wygląda. Co - poza tym, że w tym sezonie stracił miejsce w składzie - sprawia, że chciałby u nas grać?

CV jak na wiek i wymogi naszej ekstraklapy ma bardzo dobre, porównajcie sobie z Moulinem.

Ed: nawet nie stracił, 13 występów
Bardzo solidni piłkarze przychodzą w tym okienku.
I jeśli któryś transfer z jakichś powodów nie wypalił to była gotowa opcja B.
Chyba nigdy tak nie było.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując