Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76722
Stary 03.02.2017, 12:46
Ten Videmont aż za dobrze wygląda. Co - poza tym, że w tym sezonie stracił miejsce w składzie - sprawia, że chciałby u nas grać?

CV jak na wiek i wymogi naszej ekstraklapy ma bardzo dobre, porównajcie sobie z Moulinem.

Ed: nawet nie stracił, 13 występów
Ostatnio edytowane przez d : 03.02.2017 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując