brylant17 napisał(a):

|
A nie da się Arsenic'a wypożyczyć ? może coś Wisła zadziała i złoży do Hrvatski nogometni savez (czytaj tamtejszy PZPN),że nie chcą go puścić lub do UEFA skargę na klub
|
Zanim by załatwili sprawę, to by minęły z dwa miesiące, jak nie trzy znając życie.