X-Ray napisał(a):

Załuska - Sadlok, Głowacki, Gonzalez, Bartkowski - Pol, Mączyński - Małecki, Stilic, Boguski - Ondrasek/Brożek
Tak to widzę na chwile obecną, patrząc na skład i na to jak wyglądały sparingi.
- W wariancie gry bardziej ofensywnej jeden z dwójki defensywnych idzie na ławkę i wchodzi Brlek.
|
A jak Llonch prezentował się w sparingach? Lepiej niż Valencia?