Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
Od: 12.2016
Skąd: R22
Offline
#
6208
03.02.2017, 00:30
według mnie Brlek za Stilica, to co ona grał na jesień to miód malina, a Semir i tak w tej chwili fizycznie jest na poziomie dramat
chyba każdy widział jego szybkość , przyśpieszenie na poziomie trampkarza
wazka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wazka
Znajdź inne posty napisane przez wazka