Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6208
Stary 03.02.2017, 00:30
według mnie Brlek za Stilica, to co ona grał na jesień to miód malina, a Semir i tak w tej chwili fizycznie jest na poziomie dramat
chyba każdy widział jego szybkość , przyśpieszenie na poziomie trampkarza
Odpowiedz cytując