Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6204
Stary 02.02.2017, 20:44
najm napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak Ty przeczytałeś jego wypowiedzieć bez jej zrozumienia. Wszakże wyraźnie napisał, że nie widzi mu się ustawienie 4-4-2 ze Stiliciem (nie da się inaczej zrozumieć tezy, że taka gra byłaby samobójstwem). Jak zatem miał Ci powiedzieć jak on widzi Stilicia w ustawieniu 4-4-2, skoro on go tam wcale nie widzi?
Zgadza się. Przeczytałem, że NIE wystawienie go w tej formacji to samobójstwo. Mea culpa
Odpowiedz cytując