matiuszek napisał(a):

|
Teraz tylko czekać na prawdopodobne zakontraktowanie Špičicia, oprócz tego można już chyba zakończyć kompletowanie składu w tym okienku no chyba, że sprawa z Valencią jest jeszcze na rzeczy
|
Myślę,ze to jest uzależnione od tego czy uda się wczesniej wyciagnąć Zorana.
A Valencia,mam nadzieje ,że do nas trafi ,odpali i będziemy mieć z Niego same korzyści
