Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76692
Stary 02.02.2017, 19:03
matiuszek napisał(a):Wyświetl post
Teraz tylko czekać na prawdopodobne zakontraktowanie Špičicia, oprócz tego można już chyba zakończyć kompletowanie składu w tym okienku no chyba, że sprawa z Valencią jest jeszcze na rzeczy
Myślę,ze to jest uzależnione od tego czy uda się wczesniej wyciagnąć Zorana.
A Valencia,mam nadzieje ,że do nas trafi ,odpali i będziemy mieć z Niego same korzyści
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując