Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76687
Stary 02.02.2017, 18:00
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wciśnięcie do Piasta najpierw MJ7, teraz Mójty to jest po prostu transferowa liga mistrzów. Że też oni się w tych Gliwicach nie uczą na własnych błędach.... Z drugiej strony - co w Mójcie widzą dyrektorzy sportowi drużyn ekstraklasowych? Ja sobie tego racjonalnie nie potrafię wytłumaczyć.
W taktyce 3-5-2 na wahadle, albo 4-4-2 na lewej pomocy to jest niezły piłkarz jak na nasze warunki. W rundzie jesiennej według mnie można było spróbować Małego na prawym skrzydle a Mójtę na lewym. Dośrodkowanie ma jedno z lepszych w lidze, więc myślę, że mogłoby się to udać przy Ondrasku na szpicy. Na lewą obronę gość się kompletnie nie nadaje.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując