Patryko napisał(a):

|
Wciśnięcie do Piasta najpierw MJ7, teraz Mójty to jest po prostu transferowa liga mistrzów. Że też oni się w tych Gliwicach nie uczą na własnych błędach.... Z drugiej strony - co w Mójcie widzą dyrektorzy sportowi drużyn ekstraklasowych? Ja sobie tego racjonalnie nie potrafię wytłumaczyć.
|
W taktyce 3-5-2 na wahadle, albo 4-4-2 na lewej pomocy to jest niezły piłkarz jak na nasze warunki. W rundzie jesiennej według mnie można było spróbować Małego na prawym skrzydle a Mójtę na lewym. Dośrodkowanie ma jedno z lepszych w lidze, więc myślę, że mogłoby się to udać przy Ondrasku na szpicy. Na lewą obronę gość się kompletnie nie nadaje.