|
Senior Member
Offline
|
|
wislakrakow124 napisał(a): 
|
Za czym chcesz tesknic? Strasznie wolny i malo zwrotny na obronie. W pomocy jedynie wrzutki ok i uderzenie z wolnego ale to za malo na pilkarza ktory chce grac w ekstraklasie. Piast sie zlapal i niech go bierze
|
To
nie
było
na
poważnie
|
|