|
Wreszcie polityka transferowa wygląda profesjonalnie.
Odchodzi Guzmics, jest gotowy następca w postaci Gonzaleza.
Odchodzi Jović i jest kilka miesięcy wcześniej przygotowywany Czerwiński i plan B w postaci Bartkowskiego. Dodatkowo doszedł perspektywiczny Słomka. Przyjemnie się to obserwuje i można z optymizmem patrzeć w przyszłość.
|