Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76684
Stary 02.02.2017, 17:58
Wreszcie polityka transferowa wygląda profesjonalnie.
Odchodzi Guzmics, jest gotowy następca w postaci Gonzaleza.
Odchodzi Jović i jest kilka miesięcy wcześniej przygotowywany Czerwiński i plan B w postaci Bartkowskiego. Dodatkowo doszedł perspektywiczny Słomka. Przyjemnie się to obserwuje i można z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Odpowiedz cytując