Maciek17 napisał(a):

|
Ja wiem, taki klasyczny libero czyszczący pole bramkowe, to by się przydał. W tej chwili gramy na obrońców, co potrafią się nawet na połowę przeciwnika zapuścić, zamiast pilnować swojej bramki - dziwić się, że mamy tyle bramek straconych.
|
A może po prostu taka jest taktyka nowego trenera, żeby podchodzić wyżej?