Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76678
Stary 02.02.2017, 17:48
d napisał(a):Wyświetl post
Nie wiemy czy i ile kosztowało nas rozwiązanie kontaktu z Mójtą, ale zakładam, że raczej nie zapłaciliśmy mu kasy za całość umowy, co oznacza, że zachował się bardzo w porządku - pozostaje życzyć powodzenia w Gliwicach.

Na papierze świetne okienko, trudno nie patrzeć w przyszłość z lekkim optymizmem.
Gdybyśmy mieli wypłacić mu wszystko to nie nazywałoby się to porozumieniem stron. Kiedy zawołał 320k za rozwiązanie to nie wiem czy rzeczywiście w porządku się zachował... Jeśli-powiedzmy- wypłacili mu te 200k to niech już idzie i nie wraca
Odpowiedz cytując