Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76676
Stary 02.02.2017, 17:42
Nie wiemy czy i ile kosztowało nas rozwiązanie kontaktu z Mójtą, ale zakładam, że raczej nie zapłaciliśmy mu kasy za całość umowy, co oznacza, że zachował się bardzo w porządku - pozostaje życzyć powodzenia w Gliwicach.

Na papierze świetne okienko, trudno nie patrzeć w przyszłość z lekkim optymizmem.
Odpowiedz cytując