Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76671
Stary 02.02.2017, 17:14
Wiadomo, że jeżeli chodzi o transfery trzeba się wstrzymać do kilku meczów. Czy Stilic wroci do formy ? Czy Ivan i Pol się zaaklimatyzują, Słomka melodia przyszłości, czy Bartkowski przełoży formę z pierwszej ligi na ekstraklase?
Jedna rzecz, która można określić i pochwalić już teraz. Jest wyraźny plan działania.
Guzmic mega szybko zastąpiony. Odszedł Jovic, szybkie negocjacje z Czerwińskim, nie wyszło, szybko opcja B i mamy prawego obrońcę. Przyszedł Semir, bo wyraźnie brakowało rozgywającego. Przyszedł LLonch, bo nie ma u nas klasycznego defensywnego pomocnika. Przyszedł młody skrzydłowy, kolejny w drodze.
Dobra kasa za Ryśka mimo, że kończył się kontrakt. Jovic sam chciał odejść, bo dostał super ofertę, klub zachował sie w porządku. Gra ze sparingu na sparing wygląda co raz lepiej.
Jestem optymistą, ale czas zweryfikuje.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując