Odpowiedz "chyba Ty" jest najlepsza w kazdej sytuacji
Jesli chodzi o naszych dwoch zawodnikow to jestem ciekawy czy dadza rade. Bartkowski z tego co slychac jest solidny w obronie czyli odwrotnosc Jovica. Hiszpana trzeba zobaczyc w akcji co potrafi. Jesli go trener tak chcial to widocznie potrafi wiele. Jeszcze czekamy na Valencie oby do nas przyszedl bo Kolumbijczyk jest na pewno glodny gry w Europie. Byle tylko glowa nie byla na poziomie Sarkiego i Donalda

Czekamy zatem