Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76669
Stary 02.02.2017, 16:55
Odpowiedz "chyba Ty" jest najlepsza w kazdej sytuacji

Jesli chodzi o naszych dwoch zawodnikow to jestem ciekawy czy dadza rade. Bartkowski z tego co slychac jest solidny w obronie czyli odwrotnosc Jovica. Hiszpana trzeba zobaczyc w akcji co potrafi. Jesli go trener tak chcial to widocznie potrafi wiele. Jeszcze czekamy na Valencie oby do nas przyszedl bo Kolumbijczyk jest na pewno glodny gry w Europie. Byle tylko glowa nie byla na poziomie Sarkiego i Donalda Czekamy zatem
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując