Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76668
Stary 02.02.2017, 16:47
No zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Na razie odeszło dwóch dobrych zawodników podstawowego składu, a przyszli zawodnicy po których absolutnie nie wiadomo czego się spodziewać.
Llonch mnie osobiście nie przekonuje więc cieszy mnie, że ma taki kontrakt.
Gdyby udało się jeszcze pozbyć Mójty a przyszedł byValencia byłoby świetnie.
Odpowiedz cytując