|
No zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Na razie odeszło dwóch dobrych zawodników podstawowego składu, a przyszli zawodnicy po których absolutnie nie wiadomo czego się spodziewać.
Llonch mnie osobiście nie przekonuje więc cieszy mnie, że ma taki kontrakt.
Gdyby udało się jeszcze pozbyć Mójty a przyszedł byValencia byłoby świetnie.
|