Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6190
Stary 02.02.2017, 15:47
PlayLikeAPro napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze ze schodzą do środka. W Polsce skrzydłowego uczy się biec do końcowej i centrować, a skuteczność takich zagrań jest niska jak cholera.
Szczerze to nawet w A-klasie spotkałem się z trenerami, którzy kazali zawężać pole gry i skrzydłowi musieli schodzić do środka. Nie sądzę, by w profesjonalnym futbolu uczono jeszcze tak archaicznego rozwiązania jakim jest sprint do linii końcowej i centra "na aferę".
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując