Siemion napisał(a):

|
Ktoś czytający po angielsku mógłby tak powiedzieć (tak samo jak Yeti). Podwójne 'L' w j. hiszpańskim czyta się jak 'J', więc Jonk.
|
To jest informacja od niego samego. Więc "Yonk".
https://twitter.com/dominikpiechota/...55771305635841