Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
76663
02.02.2017, 15:30
X-Ray
napisał(a):
Dla ciekawości dodam że jego nazwisko czyta się: "Yonk".
Ktoś czytający po angielsku mógłby tak powiedzieć (tak samo jak Yeti). Podwójne 'L' w j. hiszpańskim czyta się jak 'J', więc Jonk.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion