|
Wciśnięcie do Piasta najpierw MJ7, teraz Mójty to jest po prostu transferowa liga mistrzów. Że też oni się w tych Gliwicach nie uczą na własnych błędach.... Z drugiej strony - co w Mójcie widzą dyrektorzy sportowi drużyn ekstraklasowych? Ja sobie tego racjonalnie nie potrafię wytłumaczyć.
|