Merkury napisał(a):

|
Daj boże żeby się w Wiśle sprawdził albowiem reasumując poza Błaszczykowskim, czy Boguskim żaden zawodnik z niższych lig się u nas nie sprawdził.
|
Z niższych lig przychodzili Świętek,Dziubiński(Król Strzelców),Frankowski(Król Strzelców),Matyja,Kaliciak,Bogdan Zając.