Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76637
Stary 01.02.2017, 22:10
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Daj boże żeby się w Wiśle sprawdził albowiem reasumując poza Błaszczykowskim, czy Boguskim żaden zawodnik z niższych lig się u nas nie sprawdził.
Z niższych lig przychodzili Świętek,Dziubiński(Król Strzelców),Frankowski(Król Strzelców),Matyja,Kaliciak,Bogdan Zając.
Odpowiedz cytując