FraMat napisał(a):

|
Tego Małeckiego, który w rundzie jesiennej cofając się do obrony prokurował nieustannie rzuty wolne dla rywala w pobliżu naszego pola karnego? Na tej pozycji trzeba rozsądku, a nie wariata.
|
Małecki niech gra ,tam gdzie grał i amen.Nikt na te jego zwody jeszcze nie znalazł recepty.A ktos na srodku to mogłby sie nauczyc tego co keidys Mauro Cantoro czyli piłeczka ,dwie nózki w góre ,upadek i akcja dla nas
P.S i uspokójcie sie tam u góry ludzie,bo siara zwyczajnie.