ABGwislakABG masz u mnie nominację na najlepszy post
racja, ten Merkury wiecznie narzeka na tą Wisłę, pewnie każdego ranka budzi się w 2003 roku, patrzy za okno a tam stary stadion Wisły, nieważne,
ale biegają Żurawski, Frankowski i reszta śmietanki,
Cupiał sypie kasą,
nie dziwie mu się że gardzi skrzydłami, Małecki and Boguski, wyśmiewa Kiko,
jedyna recepta to chyba liść na pysk i pobudka
