Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6185
Stary 01.02.2017, 20:26
ABGwislakABG masz u mnie nominację na najlepszy post

racja, ten Merkury wiecznie narzeka na tą Wisłę, pewnie każdego ranka budzi się w 2003 roku, patrzy za okno a tam stary stadion Wisły, nieważne,
ale biegają Żurawski, Frankowski i reszta śmietanki,
Cupiał sypie kasą,
nie dziwie mu się że gardzi skrzydłami, Małecki and Boguski, wyśmiewa Kiko,
jedyna recepta to chyba liść na pysk i pobudka
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując