|
Upośledzony weź jeszcze pod uwagę, że te wszystkie PKB, dochody czy kierwa ODCHODY to jest dziadostwo. Najważniejsze dla ludzi jest aby siła nabywcza ich pieniędzy rosła albo żeby oni zarabiali więcej a wydawali mniej/tyle samo. To i tylko to jest miarą bogacenia się i poprawy a nie to czy mamy PKB wyższe.
PKB i inne wskaźniki to jest statystyka dla ludzi bez znaczenia. Mamią tym wszystkich a to nie ma wpływu na poprawę standardu życia. Co z tego dla ludzi dobrego, że mamy PKB w .... wyższe niż 15 lat temu skoro dzisiaj za pensję kupię mniej chleba, benzyny itp niż te 15 lat temu?
Mamy zajebiste PKB względem kilku lat wstecz i co z tego? Mamy dzięki temu 3 mln emigrację. Mamy lepsze PKB ale czy ludzie chcą wracać do Polski dzięki temu, czy nie chcą kolejni wyjeżdżać? Jebać te ich PKB.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|