Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rezerwowy
Junior Member
Od: 07.2013
Offline
#
76632
01.02.2017, 16:50
mitmichael
napisał(a):
Skad mam to mam
oficjalny transfer jednego masz juz wlasnie potwierdzony przez klub
http://www.futmal.pl/news,41464.html
Rezerwowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rezerwowy
Znajdź inne posty napisane przez Rezerwowy