Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76626
Stary 01.02.2017, 15:14
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Bartkowski przeszedl, Pol przeszedl wiec trzeba sie cieszyc, ze informacje sie potwierdzaja. Dlatego Sebak pisal, ze jutro bedzie ciekawie
A co to z tym hiszpanem coś się wysypało ? i co pisał ten Sebak
Odpowiedz cytując