Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76625
Stary 01.02.2017, 15:12
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Skończy się pewnie ugodą, wyrównają mu zaległości o ile takie są i rozwiążą umowę za porozumieniem stron i poszł won
wątpie.
Chłop miał kontrakt życia. Juz nigdy takiego nie dostanie. Nigdy.

wazne ze cos ruszyło, bo mógł powiedziec ze ma wyjebane i se leżeć na ławce rezerwowych odcinając kupony
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując