Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76622
Stary 01.02.2017, 14:52
alexx6 napisał(a):
Jakiś ktoś tylu mu dał więc trzeba płacić
Ale to nie jest rozwiązanie z winy klubu z powodu zaległości, tylko z powodu bycia chujowym zawodnikiem i chęci ucieczki do innego klubu.
Odpowiedz cytując