mitmichael napisał(a):

|
Patrzy na poprzednikow, ktorzy sie sadzili, wycwanil sie to chce kokosy dostac a wie, ze klub nie moze sobie pozwolic na sadzenie bo wtedy mogliby zaplacic o wiele wiecej
|
Tylko, że w tym przypadku winy klub nie ponosi żadnej. Genkovowi czy innemu Jovanoviciowi nie płacili. Z tego co wiem pensje na tę chwilę są wypłacane dość regularnie...